Obrusy haftowane ręcznie "Dzika Róża" 145x265

HM15-145-265
Brak na stanie
1 049,00 zł

Precyzyjnie ręcznie wykonany obrus  z haftem makowskim z wzorem ludowym o nazwie "Dzika róża". Obrus lniany w rozmiarze 145x265 wykańczany mereżkami.

Zapytaj o produkt

Obrusy haftowane ręcznie "Dzika Róża" 145x265

Obrusy haftowane ręcznie "Dzika Róża" 145x265

Precyzyjnie ręcznie wykonany obrus  z haftem makowskim z wzorem ludowym o nazwie "Dzika róża". Obrus lniany w rozmiarze 145x265 wykańczany mereżkami.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Obrus wykonany ręcznie przez hafciarkę z terenów Makowa Podhalańskiego. Produkt makowskiego rękodzieła ludowego. Obrus wykonany jest całkowicie ręcznie ręcznie. Zarówno haft jak i mereżki zostały wykonane z największą starannością. Wzory wyhaftowano w centralnej części obrusu dodatkowym zdobieniem są mereżki które biegną wokół wzorów a także brzegiem obrusu. Ze względu na eleganckie opakowanie wyśmienicie nadaje się na prezent.

Szczegóły produktu

Dokładny rozmiar
145x265
Kolor
Biały
Materiał
100% len
Temperatura prania
90°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
150x260
Seria lub nazwa wzoru
Dzika Róża

Recenzje

Brak recenzji

Może ci się spodobać również

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.