Bieżnik z ręcznym haftem makowskim 40x140

HM14-40x140
Brak na stanie
259,00 zł

Ręcznie haftowany pas dekoracyjny z białej tkaniny lnianej z precyzyjne wykonanym haftem makowskim, wykończony ręcznie wykonanymi mereżkami.

Zapytaj o produkt

Bieżnik z ręcznym haftem makowskim 40x140

Bieżnik z ręcznym haftem makowskim 40x140

Ręcznie haftowany pas dekoracyjny z białej tkaniny lnianej z precyzyjne wykonanym haftem makowskim, wykończony ręcznie wykonanymi mereżkami.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Pas dekoracyjny uszyty z tkaniny lnianej w białym kolorze z haftem w tym samym kolorze. Serweta wykonana przez hafciarkę ludową z terenów Makowa Podhalańskiego. Bieżnik w cieszącym się popularnością rozmiarze 40x140 cm. Zarówno haft jak i mereżki które wykańczają ten bieżnik wykonane zostały w 100% ręcznie. Serwetę wyhaftowano wzorami haftu makowskiego na bardzo trwałej tkaninie lnianej co gwarantuje jej wieloletnią trwałość. Bieżnik zapakowany w gustowne pudełko tekturowe.

Szczegóły produktu

Dokładny rozmiar
40x140
Kolor
Biały
Materiał
100% len
Temperatura prania
90°C
Opakowanie
pudełko tekturowe
Grupa rozmiarowa
,Pas dekoracyjny do 140

Recenzje

Brak recenzji

Może ci się spodobać również

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.