Brak produktów
Serweta wykonana przez koniakowską koronczarkę w rozmiarze 70x70 cm w...
Okrągłą serweta o średnicy 80 cm z koronki koniakowskiej w kolorze...
Precyzyjnie i bardzo bogato haftowana ręcznie serweta lniana w rozmiarze...
Nowy produkt
Bieżnik ozdabiany koronką gipiurową. Koronka w kolorze białym lub kremowym jest wszywana jako wstawka przez środek bieżnika oraz na brzegach serwety, tkaninę możemy użyć w dowolnym kolorze
dostępny
Dokładny rozmiar | 50x100 |
Kolor | do wyboru |
Materiał | 100% poliester |
Temperatura prania | 40°C |
Opakowanie | woreczek celofanowy |
Grupa rozmiarowa | -Bieżnik ok 50x100 |
Seria lub nazwa wzoru | gipiura wstawka |
Serwety i obrusy ozdabiane koronką gipiurową doskonale prezentują się na stołach, stając się ich wspaniałą ozdobą. pasują do pokoi urządzonych w dowolnym stylu architektonicznym.
Gipiura.
Wszywana jest w dwóch miejscach - obszywamy nią zarówno brzegi oraz wszywamy ją jako wstawka przechodząca przez środek obrusu. Koronka jest dostępna w dwóch kolorach białym i kremowym. Gipiura jest koronką bardzo delikatną i subtelną, a mimo tego zmienia zwyczajną serwetę w ekskluzywną dekorację pokoju.
Tkanina poliestrowa.
Bieżniki z koronką gipiurową wykonujemy z tkaniny poliestrowej, doskonale przypominającej tkaninę lnianą. Ma ona właściwości plamoodporne i nie sprawia trudności przy prasowaniu. Nie wymaga rozprasowywania czy naciągać, by pozyskać pożądany efekt wizualny. Na życzenie możemy użyć tkaninę w dowolnym kolorze
Wytworna stylistyka.
Jako że koronka gipiurowa wyróżnia się elegancką prezencją, wykończone nią serwety sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas świąt, urodzin czy innych uroczystości.
Rozmiary
Wiele wymiarów jest dostępnych od ręki ale możemy wykonać serwetę jak i obrus w dowolnie wybranym rozmiarze